Virtuální realita PS4

Kód: DPW 021
6 050 Kč 5 000 Kč bez DPH 6 050 Kč / 1 ks
Cena za 1 den pronájmu

Zážitek z virtuální reality nikdy nebyl snazší! S naším kompletním balíčkem virtuální reality PS4 můžete transformovat jakoukoliv párty, event nebo teambuildingovou akci na úžasnou zážitkovou show. Balíček obsahuje vše potřebné, včetně televize, stojanu na TV, PlayStation 4, VR brýlí, joysticku a veškeré potřebné kabeláže. Pozor, cena nezahrnuje obsluhu a dopravu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uvedeme vás do světa virtuální reality s naším kompletním balíčkem Virtuální realita PS4. Tento balíček je perfektní pro pořádání unikátních akcí, jako jsou oslavy, eventy nebo teambuildingové akce, kde chcete poskytnout účastníkům nezapomenutelný zážitek.

Balíček obsahuje všechno, co potřebujete pro zážitek z virtuální reality - televizor pro zobrazování hry, stojan na TV pro bezpečné umístění televize, herní konzoli PlayStation 4 s vysokým výkonem pro plynulý a realistický zážitek z VR, pohodlné a snadno ovladatelné VR brýle, joystick pro intuitivní ovládání a veškerou potřebnou kabeláž pro snadné a rychlé zapojení.

Cena za půjčení tohoto balíčku nezahrnuje obsluhu a dopravu. Nicméně, vše je navrženo tak, aby bylo snadno nastavitelné i pro ty, kteří se s technologií VR setkávají poprvé. Kromě toho, poskytujeme podrobný návod k instalaci a použití, takže se nemusíte bát jakékoliv technické obtíže.

S naším balíčkem Virtuální realita PS4 bude každá akce naprosto nezapomenutelná!

Nabídka her: 

Top Gun
Ping Pong
Gran Turismo
Fruit Ninja
Gun Club
Rush
ARK Park

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: