Nabíjecí stanice

Kód: DPA 264
Akce Novinka Tip
1 815 Kč 1 500 Kč bez DPH 1 815 Kč / 1 ks
Cena za 1 den pronájmu

Nabíjecí stanice DreamRENT je ideálním řešením pro vaše akce. S průměrem 75 cm nabízí 2x bezdrátovou nabíječku, 2x konektor lighting a 4x konektor USB-C. Připojení zajišťuje 2m dlouhý přívodní kabel se zástrčkou 230V.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše nabíjecí stanice DreamRENT je perfektní volbou pro každou akci, kde je potřeba zajistit pohodlné a rychlé nabíjení mobilních zařízení. Tato stylová stanice s průměrem 75 cm je vybavena nejmodernějšími technologiemi, které uspokojí jakékoliv požadavky vašich hostů.

Stanice nabízí 2x bezdrátovou nabíječku, která umožňuje pohodlné nabíjení bez nutnosti hledání kabelů. Pro ty, kteří dávají přednost kabelovému nabíjení, jsou k dispozici 2x konektor lighting a 4x konektor USB-C, které pokryjí většinu moderních mobilních telefonů a tabletů.

S přívodním kabelem o délce 2 metry a zástrčkou 230V můžete nabíjecí stanici umístit téměř kamkoliv, kde je přístup k elektrické síti. Tato flexibilita umožňuje snadné umístění stanice v jakémkoliv prostoru, ať už se jedná o konferenční místnost, výstavní stánek nebo venkovní akci.

DreamRENT nabíjecí stanice není jen praktická, ale i esteticky atraktivní, ať už ji potřebujete pro firemní akce, svatby, nebo jiné události. Udržte své hosty spokojené a jejich zařízení nabité díky naší spolehlivé a multifunkční nabíjecí stanici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: