Bodyzorbing

Kód: DPW 014
Novinka Tip
605 Kč 500 Kč bez DPH 605 Kč / 1 ks
Cena za 1 den pronájmu

BodyZorb je nafouknutá koule ve  které jste připoutáni popruhy přes ramena a koukají Vám z ní jen nohy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o revoluční způsob, jak prožít nezapomenutelnou zábavu se svými přáteli a rodinou! Zapomeňte na tradiční sporty a hry, protože s BodyZorbingem zažijete adrenalin, smích a vzrušení jako nikdy předtím. Tento jedinečný fyzický produkt vám nabízí možnost vyzkoušet si různé hry, jako je Sumo, fotbal, beach fotbal nebo souboj body zorbů. 


1. Bezpečnost na prvním místě: Díky nafukovacím koulím a pevným popruhům přes ramena bude vaše tělo chráněno při každém pádu či nárazu. Užijte si legraci bez obav o zranění.

2. Zábava pro všechny: Ať už jste mladí nebo starší, muži či ženy, BodyZorbing nabízí univerzální zábavu pro každého. Perfektní aktivita pro rodinné oslavy, firemní akce nebo párty s přáteli.

3. Lepší fyzická zdatnost: BodyZorbing je nejen zábavný, ale také skvělý způsob, jak zlepšit svou fyzickou kondici. Souboje a hry vám pomohou posílit svaly, zlepšit rovnováhu a spálit kalorie.

4. Posilování sociálních vztahů: S BodyZorbingem se můžete utkat se svými přáteli a kolegy v dobrodružných hrách, které posílí vaše vzájemné vztahy a týmového ducha.

5. Snadná manipulace a údržba: BodyZorbing je vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný proti proděravění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: