Mixážní pult

Kód: DPA 268
Novinka
1 210 Kč 1 000 Kč bez DPH 1 210 Kč / 1 ks
Cena za 1 den pronájmu

Mixážní pult the t.mix xmix 1202 FX USB od společnosti DreamRENT je 12kanálový mixér ideální pro vaše audio potřeby. Nabízí vestavěný FX procesor, 6 XLR mikrofonních vstupů, 48V fantomové napájení a širokou škálu vstupů a výstupů, včetně stereo USB rozhraní. Perfektní pro živé vystoupení i studiové nahrávání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potřebujete spolehlivý a výkonný mixážní pult pro vaše živé vystoupení nebo studiové nahrávání? Představujeme vám mixážní pult the t.mix xmix 1202 FX USB od společnosti DreamRENT, který je navržen tak, aby splnil všechny vaše profesionální audio požadavky.

Tento 12kanálový mixér je vybaven vestavěným FX procesorem, který vám umožní přidávat efekty přímo v reálném čase. S šesti XLR mikrofonními vstupy a linkovými vstupy máte dostatek možností pro připojení mikrofonů a dalších audio zařízení. Díky 48V fantomovému napájení můžete snadno používat kondenzátorové mikrofony.

Mixážní pult the t.mix xmix 1202 FX USB nabízí 3-pásmové ovládání tónu a vyvážení pro každý kanál, což vám umožní přesně nastavit zvuk podle vašich potřeb. Dva stereo vstupy poskytují další možnosti připojení, zatímco hlavní výstup přes 2x XLR a 2x 6,3 mm jack zajišťuje kvalitní přenos zvuku. Přídavný vstup přes RCA konektor (2 Track in/out) a samostatně nastavitelný výstup na sluchátka vám dávají další flexibilitu při práci.

Díky stereo USB rozhraní můžete snadno nahrávat a přehrávat audio přímo z vašeho počítače. Mixážní pult má také 1 AUX výstup a připojení pro nožní spínač pro zapnutí/vypnutí FX, což z něj dělá univerzální nástroj pro různé aplikace. S kompaktními rozměry (Š x V x H: 315 x 100 x 340 mm) a hmotností 4,35 kg je tento mixážní pult snadno přenosný.

Mixážní pult the t.mix xmix 1202 FX USB od DreamRENT je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a flexibilní řešení pro své audio potřeby. Rezervujte si svůj mixážní pult ještě dnes a posuňte své zvukové projekty na novou úroveň!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: