Zesilovač hlasu

Kód: DPA 251
605 Kč 500 Kč bez DPH 605 Kč / 1 ks
Cena za 1 den pronájmu

Představujeme Vám průvodcovskou sadu Retekess PR16R, ideální nástroj pro všechny průvodce, přednášející či konferenciéry. Tento zesilovač o výkonu 12W s náhlavním mikrofonem přináší kvalitní a čistý zvuk pro všechny vaše výklady. Systém je lehký, snadno přenosný a má vestavěnou dobíjecí baterii. Navíc je vybaven sloty pro USB a paměťovou kartu pro nahrávání a přehrávání výkladů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zesilovač hlasu vhodný pro vaše průvodcovské, přednáškové či konferenciérské potřeby. 

Průvodcovský systém Retekess PR16R je vysoce kvalitní zesilovač hlasu s výkonem 12W. Přichází s citlivým náhlavním mikrofonem, který vám umožní komunikovat s vaším publikem bez jakýchkoliv problémů. Systém je velmi univerzální a může být využit nejen průvodci při výkladech, ale je vhodný i pro přednášky na školách, konferencích, společenských či sportovních akcích.

Průvodcovské systémy se vyznačují nízkou hmotností a malými rozměry, což je činí snadno přenosnými. K tomu přispívá i popruh přes rameno a odnímatelný klip, které jsou součástí balení.

Model Retekess PR16R je navíc vybaven potenciometrem pro nastavení výstupní hlasitosti z reproduktoru, díky čemuž můžete upravit hlasitost výkladu podle situace a prostředí.

Jedním z hlavních rysů tohoto systému je jeho multifunkčnost. Kromě zesilovače hlasu má systém také integrované FM rádio. Především však nabízí sloty pro použití paměťové karty a USB flash disku. To vám umožní nahrát výklad a následně jej přehrávat ze záznamu.

O výdrž se nemusíte bát. Systém je vybaven dobíjecí baterií o kapacitě 1200 mAh, která vydrží v průměru 6,5 hodin aktivního používání. Životnost baterie závisí na nastavené hlasitosti reproduktoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: