Mini Laser

Kód: DPA 253
Novinka
242 Kč 200 Kč bez DPH
Cena za 1 den pronájmu

Hledáte efekt, který přidá působivou jiskru na vaši párty? Mini laser je tou pravou volbou pro DJe, disko, kapely a všechny druhy oslav! Jeho kompaktní rozměry a účinné laserové světlo vytvoří tu správnou atmosféru pro Halloween, Silvestr, taneční sál, studentské párty, rodinné oslavy, narozeniny i svatby. Zajistěte si mini laser na www.dreamrent.cz a osvětlete svou událost výjimečnými efekty!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přineste do své události nezapomenutelný vizuální zážitek s Mini laserem, ideálním řešením pro vytvoření neuvěřitelné atmosféry na jakékoliv párty. Ať už jste DJ, kapela, nebo plánujete tematickou oslavu jako Halloween či Silvestr, tento mini laser je perfektním doplňkem, který oživí vaši scénu a přitáhne pozornost všech přítomných.

Mini laser je speciálně navržen pro vytváření úchvatných efektů v noci nebo na tmavých místech, což z něj dělá skvělou volbu pro taneční sály, studentské párty, rodinné oslavy, narozeniny, svatby a další sváteční události. S tímto malým, ale výkonným zařízením můžete vytvořit dynamickou a zábavnou atmosféru, která zůstane vašim hostům v paměti dlouho po skončení akce. Naše půjčovna mobiliáře Drent nabízí Mini laser k pronájmu, abyste mohli bez námahy získat profesionální světelné efekty pro vaši událost. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: