Kostým Santa Claus

Kód: DPK 049/UNI
605 Kč 500 Kč bez DPH
Cena za 1 den pronájmu
Varianta

Opasek, čepice, vousy, kalhoty, kabát

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám ten nejlepší kostým Santa Claus, který zaručeně rozsvítí oči vašich blízkých a přinese úsměv na tvář každého, kdo ho uvidí. Tento kompletní kostým je ideální pro tématické vánoční akce, rodinné oslavy nebo dokonce i firemní večírky.

Kvalitní materiál a detailní provedení zaručují, že budete vypadat jako opravdový Santa Claus! Červené kalhoty s kabátem jsou vyrobeny z měkkého a pohodlného materiálu, který vám umožní pohyb bez omezení. Kabát je zdobený bílým kožešinovým lemem, který dodává kostýmu autentický vzhled.

V balení naleznete také vousy, čepici a opasek, které dotvoří váš vánoční vzhled do posledního detailu. Kostým je dostupný ve velikosti UNI, takže si ho může obléci každý dospělý.

Nenechte si ujít šanci stát se středem pozornosti na každé vánoční akci a přinést radost a štěstí svým blízkým. Kostým Santa Claus je tím nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout!

Benefity produktu:

1. Autentický vzhled: Kostým Santa Claus je navržen tak, aby vypadal jako skutečný Santa, kterého milujeme. V balení naleznete vše potřebné pro dokonalý vánoční vzhled - červené kalhoty s kabátem, vousy, čepici a opasek.

3. Pohodlný materiál: Kostým je vyroben z měkkého a pohodlného materiálu, který vám umožní pohyb bez omezení a celou dobu se cítit příjemně.

4. Univerzální velikost: Díky velikosti UNI si kostým může obléci každý dospělý a stát se tak oblíbeným Santa Clausem.

5. Široké možnosti použití: Kostým je ideální pro tématické vánoční akce, rodinné oslavy nebo firemní večírky - přineste radost a štěstí svým blízkým a středem pozornosti na každé akci!

Doplňkové parametry

Kategorie: Tematické kostýmy
Součásti kostýmu:: kalhoty, opasek, paruka, čepice, kabát, vousy
Velikost:: UNI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: