Retro herní konzole

Kód: DPW 027
Novinka
605 Kč 500 Kč bez DPH 605 Kč / 1 ks
Cena za 1 den pronájmu

Legends Flashback 100 - Retro Herní Konzole
Zachyťte atmosféru minulých let s herní konzolí Legends Flashback 100. Tato konzole nabízí 100 předinstalovaných retro her, včetně klasik jako Mega Man a Super Street Fighter II. Konzole přichází s dvojicí ergonomických ovladačů a podporuje výstup ve vysokém rozlišení 720p. Ideální pro nostalgické herní večery!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Legends Flashback 100 - Retro Herní Konzole pro Pravé Fanoušky

 

Ponořte se do světa retro zábavy s herní konzolí Legends Flashback 100, která vám přináší 100 ikonických her epochy. Tato stylová černá konzole je dokonalým doplňkem vaší domácí zábavy, a to díky své jednoduchosti a široké nabídce herních titulů.

 

Hlavní Vlastnosti:
- Obsah Balení: Konzole obsahuje dva ergonomické herní ovladače pro komfortní hraní ve dvou, USB kabel pro snadné připojení a konzoli samotnou.
- Konektivita: S HDMI výstupem a MicroUSB portem, je konzole snadno připojitelná k většině moderních televizorů a monitorů.
- Vysoké Rozlišení: Užijte si vaše oblíbené hry v čistém 720p rozlišení, které zaručuje plynulý a jasný obraz.
- Intuitivní Ovládání: Díky přiloženým ovladačům s 6 tlačítky a snadno ovladatelnému rozhraní se bez problémů ponoříte do hraní.

 

Seznam Her:
Legends Flashback 100 zahrnuje široký výběr titulů pro všechny typy hráčů - od akčních adventur až po strategické puzzle hry. Mezi vrcholy nabídky patří klasiky jako Aladdin, BurgerTime, Dig Dug, Galaga, Ghouls 'n Ghosts, a mnoho dalších, které nabízejí hodiny zábavy pro jednotlivce i pro partie přátel.

 

Zavzpomínejte na staré dobré časy nebo představte kouzlo retro her nové generaci s Legends Flashback 100 - ideální volba pro každého, kdo si chce užít trochu nostalgie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: